Spolupráce s výrobcem modelů KSM Modelle

Vážení zákazníci,

 

jsme rádi, že jsme navázali úspěšnou spolupráci s německou firmou KSM Modelle (www.ksm-modelle.de), která je pro některé sběratele a modeláře možná zatím ještě novinkou. Na trh přináší nové plastikové modely autobusů v měřítku 1:87, kterými jsou Irisbus Crossway LE a Iveco Crossway LE v městském i linkovém provedení. Objevovat se budou i další verze těchto autobusů.

Díky naší spolupráci jsme se stali oficiálním dodavatelem těchto modelů pro český trh. Na našich stránkách tak naleznete většinu modelů od společnosti KSM Modelle a pokud Vám bude nějaký model chybět, rádi jej pro Vás zprostředkujeme. Kromě distribuce modelů společnosti KSM Modelle pro Vás v rámci naší spolupráce připravujeme speciální limitované edice v počtech 100 ks modelů autobusů Crossway LE v českých barvách. Prvním je model autobusu Iveco Crossway LE ve starých barvách PID s ev.č. 1734 dopravce Stenbus. 

Modely jsou vyráběny z probarveného plastu technikou vstřikolisu a detaily jsou řešeny potiskem. Okna mají natištěné sloupky a plastický reliéf pro realističtější vzhled. Autobusy mají naznačenou mezistěnu za řidičem v modré barvě a s logem Irisbus / Iveco. Interiér má dvě verze uspořádání sedaček, které se odvíjí od verze s úzkými (Line) a nebo širokými (City) předními dveřmi. Jako zajímavost modelů firmy KSM Modelle jsou již nastrojená - zacvaknutá zrcátka technikou bez lepení, takže nehrozí jejich ulomení. Na přání mají modely také natištěný slabý a lehce probarvený průhledný film na oknech imitující probarvené tónování oken, vyjma přední skla, okna u řidiče a předních dveří - tak jak je ve skutečnosti. Každý ze zájemců si může vybrat, co se mu líbí více. 

Touto cestou Vám rádi nabídneme možnost výroby speciálně potištěného modelu autobusu Irisbus, či Iveco Crossway LE na zakázku dle Vašich představ, či barev Vaší dopravní společnosti, třeba jako reklamní, či dárkový předmět. 

 

Věříme, že Vám plastikové Crossweje v měřítku 1:87 udělají radost ve Vaší sbírce a těšíme se na představení dalších modelů českých předloh těchto populárních autobusů. 

Zpět do obchodu